Вінницько - Хутірська бібліотека Вінницької районної ЦБС

Бібліотека, море книг, Бібліотека, храм науки. Переступайте наш поріг, Беріть скарби нетлінні в руки


Подарунок до дня бібліотек


     Сучасна бібліотека – це не лише сховище для книг, а й  місце, де можна отримати доступ до інформації як на традиційних носіях, так і в електронному вигляді.

       Але не всі верстви населення мають змогу отримувати інформацію вдома за допомогою Інтернету , вміти користуватись комп’ютером , то ж бібліотека радо допоможе. 

      У березні на базі Вінницько – Хутірської бібліотеки було проведено перші навчання з основ комп’ютерної грамотності людей старшого віку.

     Тоді ж користувачі бібліотеки звернулись за допомогою  у придбанні  ноутбука до сільського голови  Кравченко В.В. Цю пропозицію було підтримано і саме напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у книгозбірні з’явився  ноутбук.

   Тож бібліотека запросили користувачів і сільського голову для представлення нової техніки та для подяки за надання коштів для її придбання.

      Було продемонстровано презентацію «Найвідоміші бібліотеки світу», а також «Сторінками життя Вінницько – Хутірської бібліотеки».


Відккрити

Цей дивосвіт - бібліотека


     Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек бібліотека спільно з шкільною створили книжкову виставку "Цей дивосвіт - бібліотека!", де були представлені такі розділи: "Знайомтесь: сучасна книга", "Його величність підручник", Книга - порадник".

     Всі бажаючі могли переглянути  книги, ближче познайомитись із сучасною літературою.

      Сільською ббліотекою роздано рекламні буклети про нові надходження. 


Відккрити

Флешмоб "Ми за мир"


     21 вересня весь Світ відзначає День Миру, як день глобального припинення вогню та відмови від насильства.

    Зараз наша країна особливо цінує поняття миру та спокою. Недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.  

      У час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день особливий.  

     Тож саме в цей день  бібліотекою проведено флешмоб «Ми за мир», де всі учасники  змогли виготовити голубів   та побажати всім  миру.


Відккрити

Тематичний вечір "Україна - обличя нової епохи"


       Україна – це історія народу, який протягом багатьох років боровся за свою свободу і незалежність.              

          Україна – це рідна мова, яка стала однією з найрозвинутіших мов світу.

          Україна – це наша Батьківщина.

       До дня Незалежності у бібліотеці відбувся тематичний вечір «Україна - обличчя нової епохи», де присутніх познайомлено з новими досягнення нашої країни, а також читали поезію та слухали найвідоміші пісні про Батьківщину.


Відккрити | Коментарі 1

Майстер- клас "Меблі"


    Оріґамі – в перекладі означає  «складати папір», це  мистецтво складання паперу. Метою цього мистецтва є створення витворів шляхом використання схеми геометричних згинів і складок.

      У бібліотеці відбувся майстер – клас  «Паперові меблі», де діти за допомогою техніки орігамі  виготовили   стіл та стільці. 


Відккрити

Новий погляд на старі казки


        У бібліотеці відбулася інсценізація казки "Соломяний бичок" на новий лад, де учасники вчились акторському мистецтву, вмінню швидко перевтілюватися в нові ролі, змінювати голоси, а також придумувати   продовження казки.


Відккрити | Коментарі 1

Квест "Стежкою рідного села"


       Літо пора розваг і відпочинку, то ж бібліотека підготувала для своїх відвідувачів пізнавальний  квест «Стежиною рідного села».

     Квест – це розважальна і інтелектуально-командна гра. Це гра–випробування учасників на ерудованість, начитаність та уміння змагатися у команді.

      Учасники команд вели пошук за підказками, виконували завдання і активно рухались, за що й отримали призи.


Відккрити

Майстер - клас "Віяло з газетних трубочок"


      Здавалося, що можна зробити зі звичайної газети? Журнал "Жасмин" нам у цьому підказав! 

      У бібліотеці був проведений майстер - клас "Віяло з газетних трубочок".

       Виявляється газетні трубочки дуже цікаво і легко виготовити, а ще вони піддаються  для різних видів робіт, то ж діти спробували виготовити декоративне віяло.


Відккрити

Гра - вікторина "Що я знаю про навколишній світ"


        У бібліотеці проведено пізнавальну гру – вікторину «Що я знаю про навколишній світ?», де учасники виконували різні завдання, відповідали на запитання, також отримали поради , які дитячі енциклопедії їм допоможуть дізнатись більше інформації про навколишній світ.


Відккрити

Котоманія


     Одною з найулюбленіших тварин є кішка, то ж бібліотека зібрала книги, де головними героями є коти і презентувала їх читачам.

        Також  було розказано цікаві факти про цих тварин,читали уривки із книги Сергія Гридіна «Кігтик Ковбаско», а також виготовили паперові коти.


Відккрити

Літературна дегустація "Шоколадно - кавовий мікс"


      Бібліотека запросила юнацьку аудиторію на літературну дегустацію «Шоколадно – кавовий мікс», де познайомила своїх відвідувачів із історією виникнення шоколаду і кави, а також до уваги відвідувачів презентовано книги, в назві яких присутні ці "смаколики":  Джоанн Харрис «Шоколад», Роальд Далл «Чарлі і  шоколадна  фабрика» , Йоанна Ягелло «Шоколад із чилі», Надійка Гербіш «Теплі історії до шоколаду», Надійка Гербіш «Теплі історії до кави», Йоанна Ягелло  "Кава з кардамоном", Наталья Гурницкая  «Мелодія кави у тональності кардамону» та інші.

       Також  був проведений майстер – клас «Малюємо кавою».  


Відккрити

“Квіти в легендах, поезії, музиці”


       У бібліотеці відбувся тематичний вечір «Квіти у легендах, поезії, музиці», де присутні відчули себе флористами при створені квіткових композицій,  почули легенди про найвідоміші квіти, а також насолодились поезією та взяли участь у конкурсі «Вгадай мелодію».

    Наприкінці заходу всіх почастували чаєм із ароматних квітів.


Відккрити

Ой на Івана, на Купала заплету вінок


      Знання рідного краю, його історії і культури духовно збагачує людину, виховує повагу до традицій народу.

      7 липня відзначається Свято Івана Купала,  одне із найдавніших і найбільш улюблених в народі.Це свято припадає у ніч з шостого на сьоме липня. А святкують в цей день – день літнього сонцестояння.Це час, коли природа розквітає у всій своїй неповторній красі.

   Саме тоді дівчата плели купальські вінки, загадуючи долю.  

     Бібліотекою  проведено народознавчий калейдоскоп «Ой на Івана, на Купала»  і  майстер - клас «Заплету вінок».


Відккрити

Книжкові пригоди Капітошки


      Літо – найулюбленіша і найочікуваніша  пора для всіх дітей.

     У  книг канікул не буває!

     То ж бібліотека запросила  своїх відвідувачів цікаво і пізнавально провести час і помандрувати по книжкових просторах разом з відомим мультяжним героєм Капітошкою.

       Діти виконували різні завдання, відшукували у книгах потрібну інформацію, переглянули мультфільм і гарно повеселились.

  


Відккрити

Майстер-клас «Сувеніри із солоного тіста»


       Як приємно влітку отримати подарунок, а ще приємніше і цікавіше , коли подарунок виготовлений своїми руками.

        У бібліотеці відбувся майстер – клас «Сувеніри із солоного тіста», а також презентація книги  Олени Шеремет «Найкращі подарунки із солоного тіста».

      Учасники майстер класу виготовляли і морозиво , і сервізи, а також кумедних тваринок, годинник та багато іншого.


Відккрити

Правовий брейн - ринг "Я та мої права"


     28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме  21  рік тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, право на самовизначення.

    У бібліотеці проведено правовий брейн – ринг «Я  та мої права».


Відккрити

Японія - країна, що вражає


      2017 рік оголошено роком Японії в Україні .

      Японію називають "країною сонця що сходить", крім того, що це найбільш східна держава і вони перші на землі зустрічають сонце.

    Японія відома своїм економічним дивом, її культура вирізняється вічним прагненням до краси. Японці віддано зберігають   традиції предків. 

     У бібліотеці проведено тематичний вечір «Японія – країна , що вражає», де присутні познайомились з найцікавішими традиціями країни, її  особливостями , а також змогли створити ікебани.


Відккрити

Казки на всі смаки


      У бібліотеці  відбувся книжковий марафон "Казки на всі смаки" , де відвідувачі змогли пригадати найулюбеніші казки. Також відповідали на запитання вікторини про казкових героїв, читали та виконували завдання , відгадували загадки, а ще  познайомились з новими казками.


Відккрити

Подорож в країну Журляндію


       В  бібліотеці поряд із книгами живуть багато газет і журналів. На  їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможутьу  навчанні, поповнять  знання, навчать логічно мислити, відкриють  безліч таємниць навколишнього світу.

      А ще є журнали, які допоможуть  змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин.

    То ж бібліотека запросила своїх відвідувачів у «Подорож до країни Журляндії», де  вони познайомились із журналами , їхньою структурою, особливостями. 


Відккрити

Пригоди в книжковій країні


       У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят.

      Це свято потрібне, щоби люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами.

      Ми робимо свято, щоби послухати дітей та інколи в них повчитися.

       У бібліотеці відбулася розвага «Пригоди в книжкові  країні», де присутні відгадували загадки, визначали про кого книги, шукали книжкові скарби. 


Відккрити

День Матері в бібліотеці


       В  бібліотеці до Дня матері проведено майстер – клас «Листівка любій матусі»,

а також для  матерів було організовано зустріч з косметологом, яка розповіла жінкам, як правильно доглядати за обличчям і руками.


Відккрити

Гра - подорож "Мандруємо країнами Європи"


     В рамках Днів Європи в бібліотеці проведено   цікаву та змістовну  гру-подорож "Мандруємо  країнами Європи".

      Читачі віртуально мандрували з однієї країни в другу: Велика Британия, Німеччина, Франція,Данія.

      В грі дізнавались про прапори  та герби  країн,  державну мову, культуру,а також про відомих казкарів цих країн та їхні твори. 


Відккрити | Коментарі 1

Європа очима туристів нашого села


     З 2003 року в третю суботу травня на Україні відзначається День Європи. Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Роберта Шумана. Цей історичний документ був підписаний 9 травня 1950 року. Після Другої світової війни європейські лідери переконалися в тому, що співробітництво і загальні зусилля є найкращим способом забезпечення миру, стабільності і процвітання в Європі.

       Напередодні свята бібліотека  провела вечір – зустріч «Європа очима туристів нашого села» », де присутні слухали розповідь про  міста  Європи (Париж, Лондон, Краків),їхні особливості, про відомі архітектурні будівлі, про транспортне забезпечення,цікаві факти про поведінку людей , особливості їжі.


Відккрити

Немеркнуче світло великого подвигу


        Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.

         З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення - 8 травня та Дня перемоги - 9 травня в бібліотекою було  організовано книжково – ілюстративну виставку «Немеркнуче світло великого подвигу», а також проведено літературно – музичну композицію «Дорогами  війни».


Відккрити

Чорнобиль:від мирного атому до катастрофи


       26 квітня 1986 року залишилося в пам'яті людства як трагічна дата найбільшої техногенної катастрофи, що принесла  велику біду. В епіцентрі цього лиха виявилася Україна, коли над четвертим блоком Чорнобильської АЕС могутнім циклоном піднявся стовп смертоносного викиду.

         Молоде покоління не має права забувати цю страшну трагедію. Ми повинні знову і знову усвідомлювати всю відповідальність за свої дії перед нащадками.

      Бібліотекою було проведено тематичний вечір «Чорнобиль: від мирного атому до катастрофи».


ВідккритиКалендар
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки

Розклад роботи

Працюємо

З   10.00  до  19.00

Вихідний день – субота, неділя

Санітарний день:

остання   п’ятниця місяця


Наші контакти

Україна, 

Вінницька обл. 

Вінницький р-н, 

с.Вінницьки Хутори,

вул..Сагайдачного ,б 95 

тел: 56-86-60

mail: vinhytbibl@ukr.net


Мои фотоальбомы
ОБОЗ.ua